gototop
 • Dowiedz sie więcej >
 • Dowiedz sie więcej >
 • Dowiedz sie więcej >
 • Dowiedz sie więcej >
 • image
 • image

STRONA GŁÓWNA PRODUKTY
Oferta dla Jednostek Administracji Samorządowej i Jednostek Budżetowych
 

Opracowujemy i realizujemy projekty informatyczne usprawniające działanie Jednostek Administracji Samorządowej i Jednostek Budżetowych.

Proponowane przez nas rozwiązania wdrożone są w ponad 1 200 gminach, znajdując swoje zastosowanie zarówno w dużych aglomeracjach, jak i mniejszych jednostkach samorządowych. Rozwiązania do obsługi urzędu (tzw. back-office) oraz umożliwiające obywatelom dostęp do usług on-line (tzw. e-urząd) pozwalają samorządom efektywnie realizować zadania statutowe, a także zapewniają sprawną komunikację z obywatelem. Wspierają również wiele sfer działalności samorządowej, np. bezpieczeństwa publicznego, oraz proces zarządzania jednostkami samorządowymi i przedsięwzięcia z zakresu e-społeczeństwa.System "ePodatki" pozwala na regulowanie przez podatnika opłat przez sieć Internet korzystając z usługi płatności elektronicznej PayByNet. Zrealizowane i potwierdzone transakcje są automatycznie księgowane w systemie księgowości urzędu.
Oferta produktowa:

 3cx partnercyphernakivo2wasabi

logo-xopero-1000px

Wirtualizacja

Wirtualizacja jest technologią przynoszącą korzyści wszędzie tam, gdzie pracują komputery

Miliony użytkowników i tysiące organizacji na całym świecie, z sukcesem stosują rozwiązania wirtualizacyjne, aby znacząco (do 60%) zredukować koszty, poprawić efektywność i wykorzystanie swoich komputerów.

 • umożliwia osiągnięcie znaczącej poprawy wykorzystania zasobów poprzez łączenie zasobów strukturalnych i złamanie stosowania dotychczasowego modelu zarządzania IT - "jeden serwer do jednej aplikacji"
 • ogranicza liczbę serwerów i innego sprzętu peryferyjnego, co prowadzi do oszczędności zużycia energii, oraz znacząco obniża całkowite koszty IT.
 • wspomaga administratorów i skraca czas jaki potrzebują na codzienne czynności jak obsługa, administracja, konserwacja i monitoring zasobów.
 • redukuje awarie dzięki możliwości bezpiecznego backupu i migracji całych wirtualnych środowisk bez przerw w obsłudze użytkowników.
 • zapewnia bezpieczne używanie, zarządzanie i monitorowanie stacji roboczych, dla użytkowników lokalnych i zdalnych, w niemal każdym standardowym modelu komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu, PC.

microsoft

cyrix
Sieci komputerowe

Zabezpieczanie firmy to złożone wyzwanie

Hakerzy, wirusy komputerowe, włamania i kradzieże potrafią spędzić sen z oczu. A przecież musisz skoncentrować się na prowadzeniu działalności, a nie trwonić czas na dowiadywanie się, co to są botnety i jak działają. Chroń dane i zasoby swojej firmy w prostszy sposób!

Rozwiązanie zabezpieczające firmy Cisco ułatwia zminimalizowanie kosztownych zagrożeń dzięki następującym funkcjom:

 • Połączenie zabezpieczeń sieci i bezpieczeństwa fizycznego. Ta kompleksowa strategia spełni wszystkie  potrzeby Twojej firmy.
 • Wielowarstwowe zabezpieczenia. Umożliwiają dodanie zintegrowanej ochrony na przykład przed hakerami, spamem, złośliwymi witrynami czy kradzieżą tożsamości.
 • Doskonale zabezpieczony dostęp. Pracownicy mogą bezpiecznie łączyć się z firmą w domu, w podróży czy w oddziale.
 • Ochrona fizyczna. Zabezpiecza Twoją firmę i pracowników przed kradzieżą, wandalizmem i nieuprawnionym dostępem.Sprzęt komputerowy

Bez szybkiego dostępu pracowników do danych i aplikacji trudno dziś wyobrazić sobie efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa lub instytucji

Dlatego, tak istotne jest posiadanie środowiska serwerowego, które wspiera realizację codziennych zadań i celów, przy minimalnych związanych z tym kosztach.

Mając wieloletnie doświadczenie i współpracę z czołowymi producentami serwerów, dostarczymy i zaimplementujemy najnowocześniejsze technologicznie środowisko serwerowe, które będzie:

 •  wspierać realizację Twoich celów biznesowych
 •  zminimalizować koszty zakupu serwerów
 •  redukować koszty eksploatacji serwerowni (zużycie energii i powierzchni)
 •  maksymalizować bezpieczeństwo danych.

Dostarczymy i zainstalujemy komputery PC, terminale i laptopy, które pozwolą na wydajną pracę, przy minimalnych kosztach zakupu i eksploatacji. Niedostosowanie komputerów do potrzeb, na przykład ich nadmierna moc obliczeniowa rodzi niepotrzebne koszty! Prawidłowe dostosowanie rodzaju i wydajności komputerów do potrzeb firmy/instytucji znacząco obniża całkowity koszt posiadania sprzętu IT, przy jednoczesnym wzroście wydajności pracy.

Bez względu na to, czy Twoi pracownicy potrzebują komputerów wielozadaniowych, zaawansowanych komputerów stacjonarnych do tworzenia baz danych i prezentacji, czy szybko działających laptopów o niewielkich rozmiarach dostarczymy urządzenia, jakich potrzebujesz.

Nieodłącznym atutem wszystkich komputerów, notebooków i terminali, jakie oferujemy jest :

 •     niezawodność,
 •     ergonomia,
 •     bezpieczeństwo danych.
hp logo


ibm logo

Backup i archiwizacja danych

Rozwiązanie zaprojektowane pod kątem wirtualizacji

Przedsiębiorstwa wprowadzają wirtualizację, aby obniżyć koszty, zwiększyć wydajność i ograniczyć przestoje. Jeśli jednak stosowane rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych nie zostało opracowane pod kątem wirtualizacji, firma traci czas i pieniądze, a dodatkowo naraża swoje dane.

 

Veeam Backup & Replication v6

Numer 1 do kopii zapasowych maszyn wirtualnych

Rozwiązanie Veeam® Backup & Replication™ umożliwia wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo odzyskiwanie zwirtualizowanych aplikacji i danych. To kompleksowe rozwiązanie łączy w sobie funkcje tworzenia kopii zapasowych i replikacji danych, zwiększa przydatność kopii zapasowych oraz oferuje innowacyjną metodę ochrony danych w środowiskach VMware vSphere i Microsoft Hyper-V. W ramach pojedynczej licencji można przy użyciu zintegrowanej konsoli obsługiwać całą infrastrukturę wirtualną, korzystając w tym celu z najnowocześniejszych w branży funkcji, takich jak natychmiastowe odzyskiwanie plików i sprawniejsze odzyskiwanie maszyn wirtualnych, skalowalność, połączone („2 w 1”) mechanizmy kopii zapasowych i replikacji, wbudowana duplikacja, scentralizowane zarządzanie i nie tylko. Nie ma opłat za poszczególne aplikacje i maszyny wirtualne ani agentów do licencjonowania, wdrażania i obsługi. 

veeam

nakivo

 logo-xopero-1000px

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
EVEREST KONTAKT
Przedsiębiorstwo
Informatyczne s. c.
ul. Sukiennicza 8
62-800 Kalisz
Biuro +48 62 757 43 56
  +48 62 757 43 57
Serwis +48 62 584 20 31
+48 62 766 40 53
+48 62 757 43 58
okienko end