gototop
  • Dowiedz sie więcej >
  • Dowiedz sie więcej >
  • Dowiedz sie więcej >
  • Dowiedz sie więcej >
  • image

STRONA GŁÓWNA Aktualności Szyfrowanie plików i folderów
Szyfrowanie plików i folderów

Prosta w użyciu aplikacja, która wykorzystuje najwyższe standardy bezpieczeństwa

Algorytmy RSA-4096 oraz AES-256 są używane na całym świecie do utajniania najważniejszych informacji i uznawane za standard w kryptografii ze względu na ich bezpieczeństwo.

Szyfrowanie plików i folderów nigdy nie było tak proste

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas najważniejsze. Program szyfrujący pliki Specfile integruje się z Twoim systemem operacyjnym, dlatego szyfrowanie folderów możesz wykonać w sposób intuicyjny - z poziomu menu podręcznego (czyli typujesz plik/folder, klikasz prawym klawiszem myszy i wybierasz szyfruj/deszyfruj Specfile). Tylko tyle.

gif procesu szyfrowania   gif procesu deszyfracji

Deszyfrowanie jednym kliknięciem

Deszyfrowanie plików i folderów jest równie proste jak szyfrowanie danych. Kliknij dokument, który chcesz deszyfrować prawym przyciskiem myszy i wybierz „Szyfruj/Deszyfruj (Specfile)”. Plik zostanie odszyfrowany, a jego nazwa i rozszerzenie przywrócone.

Deszyfrowanie z szyfrowaniem "w locie"

Proces deszyfrowania i ponownego szyfrowania dokumentu ułatwiliśmy jeszcze bardziej. Wystarczy, że klikniesz podwójnie w nazwę zaszyfrowanego pliku. Plik zostanie odszyfrowany i wyświetlony do ewentualnej edycji (zostanie powołany obsługujący go program domyślny, np. Word, Excel etc.). Po zamknięciu dokumentu Specfile zaszyfruje go automatycznie (nazywa się to szyfrowaniem "w locie").

szyfr2

 

Więcej informacji na stronie SPECFILE

 

 

 

wiecej

EVEREST KONTAKT
Przedsiębiorstwo
Informatyczne s. c.
ul. Sukiennicza 8
62-800 Kalisz
Biuro +48 62 757 43 56
  +48 62 757 43 57
Serwis +48 62 584 20 31
+48 62 766 40 53
+48 62 757 43 58
okienko end