gototop
  • Bitdefender
  • Veeam
  • Nakivo
  • xopero-one-backup-a-recovery

STRONA GŁÓWNA BEZPIECZEŃSTWO Backup i archiwizacja danych Veeam

Dostępność na potrzeby WSZYSTKICH aplikacji


Pakiet Veeam Availability Suite łączy czołowe w branży funkcje tworzenia kopii zapasowych, przywracania i replikacji oferowane przez rozwiązanie
Veeam Backup & Replication™ oraz zaawansowane mechanizmy monitorowania, raportowania i planowania mocy obliczeniowych dostępne w rozwiązaniu Veeam ONE™.

Veeam Availability Suite oferuje wszystko, czego potrzeba do skutecznego zarządzania dostępnością WSZYSTKICH obciążeń — wirtualnych, fizycznych i chmurowych (w tym w środowiskach VMware vSphere i Microsoft Hyper-V) — z poziomu jednej konsoli zarządzania, oferujące następujące funkcje
i możliwości:
 
veeam backup and replicatio
Szybkie odzyskiwanie
 
Szybkie odzyskiwanie
Sprawne odzyskiwanie potrzebnych danych w sposób wybrany przez użytkownika
Pewność odzyskania danych
 
Pewność odzyskania danych
Gwarantowane odzyskanie każdego pliku, każdej aplikacji i każdego serwera wirtualnego — za każdym razem
Pełny wgląd
 
Pełny wgląd
Proaktywne monitorowanie i ostrzeganie o problemach, zanim wpłyną one na działalność operacyjną
Unikanie utraty danych
 
Unikanie utraty danych
Niskie wartości RPO i usprawnione odzyskiwanie po awarii
Wykorzystanie potencjału danych
 
Wykorzystanie potencjału danych
Środowisko testowe podobne do produkcyjnego, które ogranicza ryzyko związane z wdrożeniami

 
ZOBACZ WSZYSTKIE FUNCJE >

 

Informacje o firmie Veeam Software

Firma Veeam® to nowoczesna ochrona danych (Modern Data Protection™) — oferuje wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązania stworzone na potrzeby wirtualizacji (Built for Virtualization™) i środowiska chmurowego. Firma Veeam Software, partner Elite w programie VMware Technology Alliance oraz partner firmy Microsoft, tworzy innowacyjne produkty do ochrony środowisk VMware vSphere i Microsoft Hyper-V oraz zarządzania nimi.

 

Veeam Backup & Replication

Nowoczesna ochrona danych stworzona na potrzeby wirtualizacji i środowiska chmurowego Rozwiązanie Veeam® Backup & Replication™ to nowoczesna ochrona danych stworzona na potrzeby wirtualizacji (Modern Data Protection — Built for Virtualization™) i środowiska chmurowego. Umożliwia ono wydajną, łatwą w obsłudze i przystępną cenowo ochronę danych w środowiskach VMware i Hyper-V. Dzięki przodującym w skali branży funkcjom przedsiębiorstwa różnej wielkości mogą dotrzymywać założonych parametrów (RTO i RPO), oszczędzać czas i eliminować ryzyko. Rozwiązanie Veeam Backup & Replication zapewnia najbardziej kompleksową ochronę infrastruktur wirtualnych i jest oferowane z myślą o maksymalnym zwrocie z inwestycji oraz znacznym obniżeniu całkowitego kosztu posiadania.

Więcej informacji o rozwiązaniu Veeam Backup & Replication.

Veeam Backup Essentials

Przystępne cenowo funkcje tworzenia kopii zapasowych dla małych firm

Przedsiębiorstwa dysponujące kilkoma hostami również potrzebują niezawodnej ochrony danych. Veeam® Backup Essentials™ to przystępne cenowo rozwiązanie dla małych firm, które zawiera wszystkie wydajne i łatwe w obsłudze funkcje produktu Veeam Backup & Replication™. Jest ono dostępne w specjalnej cenie zapewniającej znaczne oszczędności i odpowiada potrzebom administratorów IT w firmach liczących mniej niż 200 pracowników oraz posiadających środowiska wirtualne z 2, 4 lub 6 gniazdami.

Więcej informacji o rozwiązaniu Veeam Backup Essentials

Veeam Backup Management Suite

Wgląd, skalowalność i kontrola

Pakiet Veeam® Backup Management Suite™ udostępnia zaawansowane mechanizmy ochrony danych przeznaczone do środowisk VMware i Hyper-V różnej wielkości. Oprócz funkcji rozwiązania Veeam Backup & Replication™ pakiet Veeam Backup Management Suite umożliwia pełny wgląd w infrastrukturę kopii zapasowych, zaawansowane monitorowanie zadań backupu i związanych z nimi zasobów, a także tworzenie skróconych raportów i szczegółowej dokumentacji dotyczącej stanu kopii zapasowych oraz wydajności, dostępności, wykorzystania i innych parametrów infrastruktury backupu.

Więcej informacji o pakiecie Veeam Backup Management Suite.

Veeam ONE

Wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo monitorowanie i raportowanie

Veeam® ONE™ oferuje wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo funkcje monitorowania, raportowania i planowania mocy obliczeniowych przeznaczone dla środowisk VMware i Hyper-V oraz rozwiązania Veeam Backup & Replication™. Dostępny jest pełny wgląd w infrastrukturę kopii zapasowych i wirtualną, bez ograniczeń dotyczących niezależnych hostów, serwerów zarządzania i klastrów pracy awaryjnej. Veeam ONE udostępnia zaawansowane funkcje monitorowania, raportowania i planowania mocy obliczeniowych na potrzeby rozwiązania Veeam Backup & Replication. Administrator ma do dyspozycji kompleksowe, zintegrowane rozwiązanie, za pomocą którego może zapewnić optymalną ochronę, wydajność i dostępność całego środowiska wirtualnego.

Więcej informacji o rozwiązaniu Veeam ONE.

Veeam Management Pack dla VMware

Lepsze wykorzystanie inwestycji w oprogramowanie Microsoft System Center dzięki zarządzaniu środowiskiem VMware

Pakiet Veeam® Management Pack™ pozwala lepiej wykorzystać inwestycję w oprogramowanie Microsoft System Center przez objęcie platformy VMware funkcjami zarządzania od aplikacji do sprzętu. Dzięki systemowi zbierania danych o zwiększonej odporności na błędy pakiet Veeam MP kontynuuje monitorowanie nawet w przypadku awarii serwera vCenter. Nowe raporty umożliwiają korelację alarmów ze zmianami w konfiguracji platformy vSphere, ułatwiając identyfikację przyczyn problemów. Ponadto w przypadku klientów korzystających z rozwiązania Veeam Backup & Replication pakiet Veeam MP umożliwia monitorowanie stanu zadań i usług backupu oraz tworzenie raportów na temat chronionych maszyn wirtualnych, wykorzystania repozytoriów kopii zapasowych oraz związanych z tym trendów — a wszystko to z poziomu konsoli System Center.

Więcej informacji o pakiecie Veeam Management Pack dla VMware.

Narzędzie Veeam Smart Plug-in™ (SPI) for VMware

Wykorzystaj dotychczasowe inwestycje w narzędzie HP Operations Manager i zapewnij pracownikom operacyjnym możliwość całodobowego monitorowania środowiska VMware bez potrzeby przeprowadzania specjalistycznych szkoleń czy posiadania doświadczenia z dziedziny wirtualizacji. Narzędzie Veeam SPI umożliwia rozproszone, bezagentowe monitorowanie i zarządzanie infrastrukturą VMware w pełnej współpracy z narzędziem HP Operations Manager. Dane dotyczące wydajności, zdarzeń, konfiguracji, stanu i topologii środowiska VMware są przekazywane bezpośrednio do narzędzia HP Operations Manager, co zapewnia zbiorczy widok infrastruktury fizycznej i wirtualnej na poziomie jednej konsoli.

Dowiedz się więcej na temat monitorowania i zarządzania środowiskiem VMware za pomocą narzędzia HP Operations Manager.

 

 

 
EVEREST KONTAKT
Przedsiębiorstwo
Informatyczne s. c.
ul. Sukiennicza 8
62-800 Kalisz
Biuro +48 62 757 43 56
  +48 62 757 43 57
Serwis +48 62 584 20 31
+48 62 766 40 53
+48 62 757 43 58
okienko end